O nás

Eshop Veselý drak je špecializovaný eshop na kartové hry Pokemon, Magic, zberateľské karty a doskové hry. Zakladáme si na kvalite, nadštandardných službách pre zákazníka a rýchlosti dodania. V oblasti kartových hier patríme, čo do sortimentu, k najlepšie zásobeným eshopom v Českej republike a na Slovensku. Tovar, ktorý je na kúpu, máme vždy skladom a sme ho schopní v priebehu 1-2 dní expedovať.

Recenzie od našich zákazníkov si môžete pozrieť tu. Zákazníci sa k nám opakovane vracajú a využívajú vernostný systém. Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste. Registráciou do nášho eshopu získate nielen vernostný systém, ale aj možnosť sledovať stav objednávky, či neskôr sledovať, kde presne sa Váš balíček nachádza počas prepravy.

História

V roku 1999 sme založili prvú webovú stránku CMUS.cz (Czech Magic Under Scope). Išlo o aktivitu niekoľkých hráčov, ktorí boli ochotní tráviť svoj voľný čas a vložili prácu do tohto projektu. K dnešnému dňu tento portál navštevuje denne viac ako 1500 čitateľov.

Na konci roku 2009 sme sa rozhodli založiť internetových obchod Vesely-drak.cz a to najmä pre našich čitateľov, aby si mohli kúpiť svoje obľúbené hry za dobrú cenu. V dnešnej dobe internetových obchod stále rozširujeme a ponúkame ďalšie produkty, o ktoré majú naši zákazníci záujem (zberateľské športové karty, doskové hry, knihy, hračky a pod.). S tým je spojené aj skvalitňovanie našich služieb (napr. odosielanie tovaru v ten istý deň, rozsiahle informácie o každom produkte, informácie o pohybe balíka a pod.), väčšie možnosti výberu typu dopravy, či vernostný systém.

Pokiaľ by ste napriek tomu našli niečo, čo Vám v našom sortimente chýba, dajte nám o tom vedieť na náš email eshop@vesely-drak.cz.

Prajeme Vám príjemné nákupy...

processing...