O nás

Eshop Veselý drak je špecializovaný eshop na kartové hry Pokemon, Magic a doskové hry. Zakladáme si na kvalite, nadštandardných službách pre zákazníka a rýchlosti dodania. V oblasti kartových hier patríme, čo do sortimentu, k najlepšie zásobeným eshopům v Českej republike a na Slovensku. Recenzie od našich zákazníkov si môžete pozrieť tu.

Zákazníci sa k nám opakovane vracia a využívajú vernostného systému. Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste.

História

V roku 1999 sme založili prvú webovú stránku CMUS.cz (Czech Magic Under Scope). Jednalo sa o aktivitu niekoľkých hráčov, ktorí boli ochotní tráviť svoj voľný čas a vložili prácu do tohto projektu. Ku dnešnému dňu tento portál navštevuje denne viac ako 1500 čitateľov. Na začiatku roka 2009 sme vybudovali portály Pokemon-Guru.cz a Magic-guru.cz, u ktorých sme zúročili naše desaťročné skúsenosti. Najmä portál Pokemon Guru si rýchlo získal pravidelné čitateľa a je najnavštevovanejšou stránkou o Pokémon kartách v Českej republike.

Na konci roka 2009 sme sa rozhodli založiť internetových obchod Vesely-drak.cz a Vesely-drak.sk a to najmä pre našich čitateľov, aby si mohli kúpiť svoje obľúbené hry za dobrú cenu. V dnešnej dobe internetových obchod stále rozširujeme a ponúkame ďalšie produkty, o ktoré majú naši zákazníci záujem (doskové hry, knihy, hračky a pod.).

S tým je spojené aj skvalitňovanie našich služieb (napr. Odosielanie tovar ten istý deň, rozsiahle informácie o každom výrobku, informácie o pohybe balíku a pod.), Väčšie možnosti výberu typu dopravy, či vernostný systém. Ak by ste predsa našli niečo, čo Vám chýba, dajte nám o tom vedieť na náš email eshop@vesely-drak.cz.

Prajeme Vám príjemné nákupy!

processing...